O firmie

 

Zmieniająca się w ostatnich latach struktura dystrybucji olejów i smarów w Europie stawia przed wieloma dystrybutorami  produktów smarowych nowe wyzwania. Kluczowymi elementami  dla utrzymania już uzyskanej pozycji oraz maksymalizacji korzyści z handlu olejami staje się szybki dostęp do informacji oraz współpraca trans-graniczna.

Wychodząc naprzeciw potrzebom  firmom dystrybucyjnym,  grupa  doświadczonych pracowników wiodących koncernów petrochemicznych postanowiła stworzyć narzędzie wspierające handel tymi specyficznymi produktami.

Platforma Link-Oil została stworzona celem usprawnienia wymiany informacji pomiędzy podmiotami dokonującymi hurtowych zakupów i sprzedaży środków smarnych różnych producentów.

Umożliwia umieszczanie ofert sprzedaży, zapytań ofertowych oraz szybkie znalezienie na rynku poszukiwanego produktu. Poprzez zastosowanie systemu automatycznego powiadamiania użytkownik platformy jest na bieżąco powiadamiany o pojawiający się nowych ofertach, którymi jest zainteresowany.

Platforma Link-Oil służy również do prowadzenia  działań reklamowych, a poprzez swoje ukierunkowanie na produkty smarne oraz dostawców i odbiorców tych produktów gwarantuje 100% skuteczność dotarcia do dedykowanego grona odbiorców.

Korzystanie z Platformy umożliwia  wymianę informacji cenowych i produktowych, jednak ostateczną decyzje o transakcji zawsze podejmuje „użytkownik sprzedający”,  poprzez jej potwierdzenie.

Rejestracja użytkowników dokonywana jest na podstawie dokumentów zawierających dane firmy i obszar działalności .

W bazie danych Link-Oil  znajduje się obecnie  ponad 12290 produktów  71 marek ( i liczby cągle rosną)

Dane  techniczne produktów  pozyskiwane są z oficjalnych, ogólnodostępnych źródeł . Ze względu na postępujące zmiany w procesie kodyfikacji produktów, dane te ulegają stałej weryfikacji. Platforma nie jest jednak upoważniona do przedstawiana  aprobat i certyfikatów, którymi posługują się  producenci w materiałach informacyjnych.

Platforma nie służy do zakupów detalicznych.  Platforma nie jest także  „porównywarką” cen detalicznych, umożliwia jednak weryfikacje decyzji zakupowych, również podejmowanych  w procedurach przetargowych poprzez możliwość konfrontacji zaproponowanych cen z innymi ofertami.

Kontynuujemy prace mające na celu powiększenie oferty, oraz dołączenie do grona uczestników jak największej liczby firm zainteresowanych sprzedażą i zakupami produktów smarnych.

Link- Oil tworzy zespół  doświadczonych pracowników, którzy swoją wiedzę i umiejętności zdobywali  w  wiodących korporacjach wytwarzających i dystrybuujących  środki smarne. 

Chcemy, aby Platforma Link-Oil była najbardziej aktualnym źródłem informacji o dostępnych produktach na rynku polskim, dlatego prosimy uczestników platformy o informacje dotyczące nowych produktów lub oczekiwań  związanych z polepszeniem sposobu funkcjonowania tego narzędzia. 

Doświadczenie i wiedza zebrane w trakcie pracy na  kierowniczych stanowiskach w  działach sprzedaży  oraz  uczestnictwo  w projektach tworzenia  modeli dystrybucji  środków smarowych,  zarówno w  Polsce jak i w krajach Europy centralnej i wschodniej, zaowocowało stworzeniem unikalnej platformy Link -Oil.

Celem zespołu  Link-Oil  jest pomoc  w szybkiej wymianie informacji o poszukiwanych lub oferowanych olejach i smarach, znalezieniu dostawcy rzadziej stosowanych produktów oraz wybraniu najkorzystniejszej oferty spośród wielu tysięcy artykułów o zbliżonych parametrach.

Platforma służy  również  zrównoważeniu oferty zdominowanej przez światowych potentatów, dostarczając informacji o wszystkich gwarantujących wysoki poziom jakości producentach działających na rynku europejskim.

Zespół Link-Oil zaprasza wszystkich do uczestnictwa.  

 

Kontakt:

Link-Oil sp. z o.o.
ul. Maciejki  12, 05-830 Nadarzyn
Tel/fax 22  739 85 19
Mail:  biuro@link-oil.eu